| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модна дитяча міні сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток із ведмедем на плече |
- Ціна: 1 100 ₴










