
Класична чоловіча сумка для документів — діловий портфель зі щільної екошкіри преміум'якості Чорний
- Готово до відправки
- Код: 417
1 600 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 600 ₴



