
Дорожня сумка для ручної поклажі — універсальна, містка, екошкіра преміум, в літак і поїзд
- В наявності
- Код: 1904
1 549 ₴
Дорожня сумка для ручної поклажі — універсальна, містка, екошкіра преміум, в літак і поїзд
Практична дорожня сумка — чудовий вибір для подорожей, подорожей і повсякденного використання. Підходить як для ручної поклажі в літаку, так і для поїздок або автомобілі.
Модель виготовлена зі щільної екошкіри преміум'якості, яка вирізняється зносостійкістю і стильним зовнішнім виглядом. Сумка містка, зручна та дає компактно розмістити всі необхідні речі.
Обладнана спеціальною ручкою для кріплення на валізу, що робить її максимально зручною в подорожах. У комплекті є плечовий ремінь для комфортного перенесення, а якісна металева фурнітура забезпечує надійність і довговічність.
Матеріал: щільна екошкіра преміум'якості
Фурнітура: металева
Розміри:
Довжина: 47 см
Ширина (за основою): 22 см
Висота: 26 см
Особливості:
• підходить для ручної поклажі
• зручне кріплення на валізу
• плечовий ремінь у комплекті
• містка та практична
• стильний універсальний дизайн (чоловіча та жіноча)
Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, зв'язатися з нами телефоном, вайбер, у чат.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 47 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Ручна поклажа |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча |
| Мoдель. | Модель 2 (Coach) |
- Ціна: 1 549 ₴





