Продавець Peshehod - інтернет магазин взуття та аксесуарів розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
503 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Інтернет-магазин "Peshehod" зробить ваші покупки зручними.

При виборі постелі у покупців може виникнути ряд закономірних питань. Як вибрати якісну білизну, яка прослужить довше і добре виглядатиме після багаторазових прань? Чому відрізняється ціна на той самий вид тканини? Чим відрізняються бязь, жаккард, бамбук та сатин? З чого складається вартість постільної комплектації?

 У нашому каталозі представлена продукція лише українських виробників постільної білизни, до відбору якої ми ретельно ставимося, звертаючи увагу на якість та відгуки споживачів. Великий асортимент моделей у різному кольорі розрахований на широке коло покупців. У нас можна купити комплект, що сподобався з доставкою по Києву, в Одесу, Харків та інші міста України.

Тканини, які використовують для пошиття постільної білизни

Ціна на постільну білизну формується з урахуванням трьох основних показників:

вид тканини;
розмір постільної білизни;
склад комплекту.

Для пошиття виробники найчастіше використовують 5 видів тканини. Розглянемо їх особливості та відмінності.

Сатин. Дуже популярний та затребуваний. Він м'який, приємний на дотик, має привабливий вигляд. На ціну впливає густина матеріалу, спосіб його фарбування. Вартість сатинового комплекту з однакової тканини варіюється з урахуванням розміру білизни, комплектації набору та упаковки.
Б'язові комплекти постільної білизни відрізняються від сатинової на дотик: ця тканина має більш грубе плетіння. Головна перевага – міцність та довговічність. До складу бязі можуть входити добавки, які позначаються її остаточної вартості. Більш щільна бязь коштуватиме дорожче.
Жаккард. Відмінна риса тканини – рельєфний малюнок (візерунок), який утворюється за рахунок особливого переплетення ниток. Виглядає така постільна білизна вишукано та красиво. Ціна дорожча за інші тканини, але цілком заслужено – вона відповідає якості готових виробів.
Полікоттон відноситься до розряду бюджетних тканин. Ідеальний варіант для тих, хто хоче заощадити не на шкоду практичності. Постільна білизна з полікоттону добре стирається, швидко висихає, довго служить, тому варто уваги економних господинь.
Бамбук – із розряду вишуканих дорогих тканин. Йому властиві м'якість та шовковистість. Особливо комфортний у холодний сезон – бамбукова постільна білизна створює відчуття теплого ліжка. Ціна – на рівні гарного сатину.

Вибираємо постільну білизну

Крок 1: Вибираємо колір.
Червоний, помаранчевий, рожевий – соковиті кольори, які наповнять вас енергією.
Зелений, синій, жовтий – кольори релаксу та спокою, і вони можуть підняти настрій.
Червоний колір - колір пристрасті, який розбудить "основний інстинкт".
Чорний колір підкреслить жіночу красу і може привернути до «ночі любові». Але на кожен день ця білизна не підходить, може навіяти смуток та тугу.
Білий колір - класичний колір балансу та умиротворення, символ чистоти. Якщо Вам мучать погані сни, біла постільна білизна це те, що Вам потрібне!

Крок 2: Вибираємо матеріал комплекту постільної білизни. Рекомендуємо в зимову пору року віддати перевагу таким матеріалам:
сатин;
ранфорс;
трикотаж;
жаккард;
фланель;
бязь.

Ці матеріали з натуральної бавовни, яка відмінно утримує тепло і при цьому сприяє циркуляції повітря.

Крок 3: Вибираємо розмір постільної білизни.

За розміром та складом постільний комплект підбирається з урахуванням наступних нюансів:
ширина ліжка чи дивана, де спите – визначення розмірів простирадла;
параметри ковдри та кількість необхідних підковдр - залежить від кількості людей та переваг подружжя;
кількість та розмір наволочек.

Для сімейної пари можна підібрати постільний комплект з одним великим двоспальним підковдрою або двома полуторними. Зверніть увагу на розміри, вказані на упаковці.

Підковдра бувають:
полуторні (класика: ширина – 145 см, довжина – 215 див; євро: 200 на 220 див);
двоспальні (180 на 215см);
сімейний (145 на 215см – 2шт).
Стандартні наволочки шиють розмірами 50х70 чи 70х70.

Чи потрібно прасувати постільну білизну?

Однозначного правила немає. Ви вирішуєте, прасувати постільну білизну чи ні. Для когось це питання естетики, а хтось “акуратно розважив і не прасує”. Ми рекомендуємо гладити дитячу постільну білизну, тим самим дезінфікуючи її, оскільки шкіра дітей дуже ніжна і схильна до алергії. А ось махрова постільна білизна прасувати не бажано, це робить її жорсткою.


Чи можна повернути куплену постільну білизну?

Відповідно до Доповнення N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 є перелік виробів належної якості, які обміну та поверненню не підлягають. Серед цих виробів є постільна білизна.


За якої температури прати постільну білизну?
Виробники постелі в основному вказують правила догляду за цими виробами. І для збереження комплекту необхідно дотримуватися цих правил. Якщо рекомендацій щодо догляду немає, то бажано дотримуватися цієї інструкції:

Льон, біла бавовна - прання при температурі 60 градусів;
Бавовна, бязь, сатин, поплін - не вище 40

Кольорова постільна білизна, шовк - не вище 30 градусів в делікатному режимі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner